INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Kapela Way to go přichází s novým klipem “Potíže”
Pro všechny
13.8.2018 07:00Jana Pletková

Kapela Way to go přichází s novým klipem “Potíže”

Kapela Way to go přichází s novým klipem “Potíže”

Dva roky pracovali na rozšíření a zdokonalení repertoáru, momentálně připravují CD a po dvou letech také vydávají nový klip. Kluci z Way to go opět svoji tvorbu posunuli hudebně o něco dál. Po klipech Vodiaci pes a Padám zpívají ve svižné písni Potíže o jedinečnosti a odlišnosti každého člověka. O tom, že je třeba žít život naplno i přes všechny trable. 

“Na klipu se nejvíce nadřel Honza Šimša (kameraman), protože musel stříhat, jak asi nikdy,” říká zpěvák a autor písně František Herz. “My sme to však tiež nemali jednoduché, lebo bazénové scény boli otrasné. Teplota vody nepresahovala 15 stupňov,” sekunduje klavírista Tomáš Majtán.

Kapela Way to go na sebe novým klipem upozorňuje v pravou chvíli, jelikož v nejbližších dnech vystoupí na festivalu United, zanedlouho v Brně v Denisových sadech na Benefičním koncertu pro Bulharsko a následovat bude vlastní tour k debutovému albu.
Pro více informací o jejich účinkování sledujte fanpage: https://www.facebook.com/waytogoband/

Vedúci projektu Marek Majtán +421 948 322 663

Nájdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1975 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál