INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
NG fest
Pro všechny
15.6.2015 14:09Lenka Hodrova

NG fest

NG fest je multižánrový křesťanský hudební festival, který se uskuteční čtvrtým rokem 1.8.2015 na fotbalovém hřišti v Javorníku nad Veličkou od 16 hodin.

V hlavním programu letošního roku vystoupí 5 hudebních kapel různých žánrů. Jako hlavní host se představí finalista soutěže ČeskoSlovensko má talent 2013 Pavel Helan, který je autorem známé písně iBůh. Z Bratislavy k nám přijede vynikající worship kapela BCC, která představí jistě i písně z právě připravovaného alba Nádej. Můžete se těšit i na zástupce rapu Kalwiche, který rozbalí svůj set ve večerních hodinách.

Z místních kapel vystoupí oblíbená kapela Only His, kterou znáte mimo jiné z jejich adventních koncertů. Příznivci ostřejší rockové hudby se mohou těšit na javornickou kapelu Invisible?

Celý festival se koná na fotbalovém hřišti, kde bude připraven doprovodný program pro všechny generace.

NG fest

 

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Vedúci projektu Marek Majtán +421 948 322 663

Nájdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1134 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál