INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
INRI Florbal Cup
Pro všechny
12.6.2015 12:22Jana Pletkova

INRI Florbal Cup

24. 5. 2015 se v jedné malé tělocvičně v Brně sjela docela početná parta mladých lidí. Konal se zde druhý ročník turnaje INRI Florbal Cup. Složení letošních účastníků bylo opravdu pestré - kromě dvou domácích týmů INRI Brno a Brňáci se zúčastnil také tým Ostravy, Olomouce, Prahy, Liberce a dokonce i jeden zahraniční tým z Bratislavy. Původně plánovaný začátek turnaje se musel trochu posunout, protože se některé týmy nečekaně zdržely na cestě. Nakonec ale všichni v pořádku dorazili a vše mohlo vypuknout.

florbalovy team - Bratislava    florbalovy team - Olomouc

Nejprve jsme si poslechli zamyšlení o fair play, které si nachystal brněnský studentský kazatel Honza Havelka, a turnaj společně zahájili modlitbou. Hned na to se začal hrát první zápas.  V prvních zápasech bylo docela vidět, že soupeři se takzvaně „oťukávají“ a poznávají i tak se ale bylo na co dívat. Tempo se postupně zvyšovalo. Po základní části, která se odehrála systémem každý s každým, postoupili do závěrečných bojů play off 4 první týmy: Brňáci, Ostrava, Praha a INRI Brno. Napínavý byl boj hlavně o čtvrté postupové místo, kde se rozhodovalo mezi týmem Prahy a Liberce. Nakonec postoupil právě tým Prahy. Každopádně každý, kdo na turnaji byl, musel před týmem Liberce smeknout, protože celý turnaj odehráli pouze ve 4 lidech - bez střídání.

florbalovy team - Liberec    florbalovy team - Praha+Bratislava

Přibližně okolo 15 hodiny vypukly závěrečné boje play - off, tedy vyřazovací části. Nejprve sehráli svůj zápas tým Ostravy a INRI Brno. Postupujícím týmem byla Ostrava, která si musela počkat na svého soupeře z další dvojice Praha - Brňáci. Druhý semifinálový zápas ovládl tým Brňáků a tak nás čekali dva zajímavé zápasy nakonec. O třetí místo spolu bojovaly týmy INRI Brno a Prahy, tento zápas byl velmi napínavý a rozhodující - vítězný gól padl jen pár vteřin před koncem. Po tomto velmi vypjatém zápase o bronz přišlo již samotné vyvrcholení turnaje a tedy finále. Brňáci versus Ostrava. Na konci se radoval tým Brňáků, který prošel celým turnajem bez jediné porážky a obhájil tak vítězství z prvního ročníku turnaje.   

florbalovy team - INRI road Brno    florbalovy team - Ostrava

Na závěr celého proběhlo vyhlášení nejen týmů, ale také nejlepších hráčů, hráček a také speciální ocenění našeho turnaje: hráč fair play. Toto ocenění nebylo lehké určit, jelikož se celý turnaj odehrál ve velmi fajn atmosféře a fair play o čemž svědčí, že za celou dobu turnaje nebyl vyloučen ani jediný hráč. Nakonec si na základě hlasování účastníků toto ocenění odnesl Honza Havelka. Celý turnaj jsme zakončili modlitbou a poté ještě mnozí z nás šli na společnou pizzu do nedaleké restaurace. Děkujeme také našemu nebeskému Tátovi, že byl na turnaji s námi a nikomu se nic nestalo.

Konečné pořadí:

 1. Brňáci
 2. Ostrava
 3. INRI Brno
 4. Praha + Bratislava
 5. Liberec
 6. Olomouc
 7. Bratislava

florbalovy team - FbC Brňáci

Ocenění:

 • Nejproduktivnější hráč: Ondřej Kašlík
 • Nejlepší střelec: Jakub Škrla
 • Nejlepší nahrávač: Ondřej Kašlík
 • Nejproduktivnější hráčka: Fabiana Tetamenti
 • Nejlepší brankář: Zdeněk Němeček
 • Hráč fair play: Jan Havelka
 • Nejlepší fanoušek: Roman Zelinka

spolecna fotka

Plánované akce

 • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Vedúci projektu Marek Majtán +421 948 322 663

Nájdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1009 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál