INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jaké byly Úvody do Bible?
Pro všechny
27.5.2015 09:43Lenka Hodrova

Jaké byly Úvody do Bible?

Tak nám skončily. Skončily Úvody do Bible 2014/2015. Statistiky neznám. Tuším, že těch víkendů bylo celkem 7, přičemž nemáme fotky ze 4. setkání. A to je chyba. Chybu udělal ten, kdo si nenapsal recept na výbornou buchtu Nebe v hubě. Nebe na zemi jsme zažívali po celou dobu těchto studijně-odpočinkových víkendů na chatě Karolíně ve Rtyni v Podkrkonoší. Na Krkonoše je odtud krásný výhled, hezčí západy slunce jsou vidět snad jen v romantických filmech. Jako z filmu bylo i focení ve společenských šatech na závěrečném setkání. Sraz modelek či seriál LOST - tak zněly komentáře k fotce na Facebooku.

společné

Náš Facebook se radoval z přidání nových přátel. Přátelství vznikala, ale pokud mi něco neuniklo, tak nevznikl žádný nový pár. Na pár věcí ale asi nikdy nezapomeneme: na setkání s E. G. Whiteovou a jejím manželem, na únorové bobování, sáňkování a talířování, na ranní běhy v okolí, na debaty v čajovně dlouho do noci, na Večeři Páně s umýváním nohou, na večerní fotbal, na modřiny od florbalového míčku, na sledování mistrovství světa v hokeji, na sázení u Velbloudích dostihů nebo na opékání buřtů a hermelínů. Sýr a hranolky, to bylo jedno z mnoha výborných jídel, které nám připravily naše kuchařky.

setkání s E.G. W.

Dobrá partie se nepozná jen podle toho, že umí dobře vařit, ale také podle toho, že v něděli po skončení programu hned nezdrhne, ale zapojí se aktivně do úklidu chaty. Chata nám umožnila se na určitý čas ztišit a přemýšlet nad přednáškami, které nám předávali různí kazatelé ze všech koutů ČR. Nejvíce se nám věnovali bratři Harastejovi, kteří byli mozkem celé této akce INRI road. Pán Ježíš byl jejím srdcem.

 

A teď ruku na srdce: Co si z Úvodů do Bible odnáším já?

Johana Sara Krupová

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Vedúci projektu Marek Majtán +421 948 322 663

Nájdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1732 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál