INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Článek ze setkání Úvodu do Bible -  kniha Daniel
Pro všechny
15.11.2014 22:16Lenka Havelková

Článek ze setkání Úvodu do Bible - kniha Daniel

První setkání Úvodu do Bible – kniha Daniel. Na tento víkend jsem se těšila, protože jsem se chtěla přiblížit Bohu a poznat ho trochu více, právě skrze knihu Daniel. K dispozici jsme měli krásný objekt, dobré jídlo a hlavně kvalitní řečníky. Zaujalo mě, že chtějí pořadatelé každý studijní víkend probírat knihu Daniel z jiného úhlu pohledu.

 

foto daniel

foto daniel5

 

První víkendové setkání jsme se na Daniele dívali z pohledu „narativního“. Líbilo se mi, jak se řečníci zhostili tohoto úkolu a například Tomáš Harastej se vžil do role jednoho z Danielových přátel a psal dopis rodičům o tom, co prožívají v Babylonu. Mnozí z nás se tak dokázali ještě více vtáhnout do příběhu. Zamyšlení řečníků byla prokládána chválami a prací ve skupinkách. V nich jsme měli možnost diskutovat nad tím, co nás zaujalo a čemu nerozumíme.

 

foto daniel2

 

foto daniel 3

 

 

Za celý víkend jsme kapitoly Daniele slyšeli opakovaně několikrát, což mi přijde dobré v tom, že si člověk zapamatuje o čem, která kapitola konkrétně je. Abych to shrnula, první setkání bylo podle mě organizačně dobře připravené a určitě se těším na další setkání.

 

 

foto daniel4

 

foto daniel6

 

 

 

 

 

 

Vedúci projektu Marek Majtán +421 948 322 663

Nájdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1618 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál